Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Będzie śnieżyca

Synoptycy przewidują, że nocą w województwie podlaskim zwłaszcza w jego południowej i centralnej części obejmującej także Łomżę, może spaść nawet 7 - 10 cm śniegu. Poza tym wiatr okresami porywisty powodować może zawieje i zamiecie śnieżne.

Śnieżyć zacznie już wieczorem na południu województwa i stopniowo opady mają obejmować pozostałe tereny. Synoptycy z białostockiego wydziału Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW spodziewane nocne opady śniegu opisują jako długotrwałe, powodujące przyrost pokrywy śnieżnej miejscami o 7 - 10 cm. Opadom śniegu towarzyszyć ma wiatr umiarkowany, okresami porywisty, północno-wschodni i północny, powodować może miejscami zawieje i zamiecie śnieżne.
Temperatura spadnie minimalna od -10°C na północy do -4°C na południu województwa.
W sobotę opady śniegu, głównie przelotne, ale nadal będą możliwe zawieje i zamiecie śnieżne.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę