Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Kobieta dyrektorem w Agencji

Beata Orzołek z Kolna została nowym dyrektorem Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Akt powołania na stanowisko odebrała od prezesa ARiMR wczoraj, ale pracę jako dyrektor rozpoczęła dzisiaj (w środę 13 stycznia). Orzołek ostatnio była dyrektorem Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, a wcześniej pracowała m.in. jako kierownik powiatowego biura ARiMR w Kolnie. Była także wykładowcą w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży.

Beata Alina Orzołek ma 45 lat (ur. w kwietniu 1970 r. w Piszu). To doktor inżynier nauk rolniczych w zakresie inżynierii rolniczej.  Ukończyła Akademię Rolniczo-Technicznej w Olsztynie i studia podyplomowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz szereg kursów z zakresów rolnictwa także w Holandii.

Beata Orzołek jest formalnie 10 dyrektorem „w łomżyńskim” oddziale ARiMR, ale pierwszą kobietą. Funkcje te wcześniej (od 2000 roku) pełnili: Wojciech Dzierzgowski (PSL), Wojciech Szczepkowski (SLD), Grzegorz Jakuć (PiS), Bogdan Domagała (PiS), Tomasz Gan (Samoobrona), Bogdan Domagała (PiS), Zbigniew Kamiński (PSL), Walenty Korycki (PSL) i Stefan Krajewski (PSL). Beata Orzołek podkreśla, że nie należy do żadnej partii politycznej.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę