środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

„Bałwan 2016”, czyli konkurs rodzinny na najciekawszą rzeźbę ze śniegu

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych zaprasza mieszkańców Łomży do rodzinnej zabawy w lepienie bałwana. Najlepsze bałwany mają być docenione, a ich twórcy nagrodzeni.

Bałwan jest symbolem zimy, a lepienie go należy do tradycyjnych zabaw zimowych. Bałwan na łomżyński konkurs wcale nie musi być tradycyjny. Organizator zachęcamy do odważniejszych form przestrzennych przedstawiających nie tylko postacie ludzkie, ale także zwierzęta na nawet bałwany  przybierające kształty przedmiotów np.: samochodów, statków, foteli, naczyń kuchennych…
Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć pomysł i śnieg. Kolejnym warunkiem jest sfotografowanie swojej pracy w kilku ujęciach i jedno zdjęcie wszystkich wykonawców obok dzieła. Całą dokumentację fotograficzną (maksymalnie 4 zdjęcia) oraz imię i nazwisko oraz kontakt telefoniczny i mailowy należy przesłać na adres: promocja@mdk.lomza.pl do 30 stycznia 2016 roku. Uczestnikami konkursu może być grupa maksymalnie pięcioosobowa: rodzina, znajomi, sąsiedzi - ale także jedna osoba.
Jury powołane przez organizatora dokona oceny prac i wybierze trzy najciekawsze rzeźby. Natomiast wszystkie nadesłane prace zostaną poddane ocenie internautów i autorzy  rzeźby, która zdobędzie największą ilość punktów dołączą do laureatów. Rozstrzygnięcie konkursu ogłoszone zostanie 4 lutego 2016 roku na stronie internetowej www.mdk.lomza.pl, a wręczenie nagród podczas balu karnawałowego w MDK-DST w ferie zimowe.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0