niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Zastępca komendanta z Łomży

Piotr Modzelewski z Łomży został zastępcą komendanta wojewódzkiego Ochotniczych Hufców Pracy w Białymstoku. OHP to państwowe jednostki budżetowe, które wykonującą zadania państwa w zakresie zatrudnienia oraz przeciwdziałania marginalizacji i wykluczeniu społecznemu młodzieży.

Poseł Lech Kołakowski i Piotr Modzelewski teraz powołany na z-cę komendanta wojewódzkiego OHP w Białymstoku (fot. Facebook)
Poseł Lech Kołakowski i Piotr Modzelewski teraz powołany na z-cę komendanta wojewódzkiego OHP w Białymstoku (fot. Facebook)

Niespełna 29-letni Piotr Modzelewski na Facebooku pisze o sobie polityk. W ostatnich wyborach samorządowych był kandydatem PiS do Rady Miasta Łomża, ale mandatu nie uzyskał. Od kilku lat jest asystentem społecznym posła Lecha Kołakowskiego (PiS). Ten mówi o nim, że to kompetentny, odpowiedzialny i uczciwy człowiek.
- To dobry wybór dla Łomży – podkreśla poseł Kołakowski oceniając powołanie Modzelewskiego na zastępcę komendanta wojewódzkiego OHP.
Poseł zwraca uwagę, że Modzelewski mimo młodego wieku, ma już znaczące doświadczenie zawodowe. Ze składanego w Sejmie oświadczenia dowiadujemy się, że Modzelewski był m.in. doradcą finansowym, handlowcem, kasjerem w banku i specjalistą helpdesk w jednej z firm IT w Łomży.
Modzelewski na zastępcę komendanta wojewódzkiego OHP w Białymstoku został powołany w ubiegłym tygodniu. Wówczas też został powołany nowy komendant Adam Romatowski z Białegostoku – również działacz PiS.

Podlaska Wojewódzka Komenda OHP swoim działaniem obejmuje obszar całego województwa podlaskiego. W jej w strukturze funkcjonują m.in. znajdujące się także w Łomży Centra Edukacji i Pracy Młodzieży czy Hufce Pracy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0