Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Zastępca komendanta z Łomży

Główne zdjęcie
Poseł Lech Kołakowski i Piotr Modzelewski teraz powołany na z-cę komendanta wojewódzkiego OHP w Białymstoku (fot. Facebook)

Piotr Modzelewski z Łomży został zastępcą komendanta wojewódzkiego Ochotniczych Hufców Pracy w Białymstoku. OHP to państwowe jednostki budżetowe, które wykonującą zadania państwa w zakresie zatrudnienia oraz przeciwdziałania marginalizacji i wykluczeniu społecznemu młodzieży.

Niespełna 29-letni Piotr Modzelewski na Facebooku pisze o sobie polityk. W ostatnich wyborach samorządowych był kandydatem PiS do Rady Miasta Łomża, ale mandatu nie uzyskał. Od kilku lat jest asystentem społecznym posła Lecha Kołakowskiego (PiS). Ten mówi o nim, że to kompetentny, odpowiedzialny i uczciwy człowiek.
- To dobry wybór dla Łomży – podkreśla poseł Kołakowski oceniając powołanie Modzelewskiego na zastępcę komendanta wojewódzkiego OHP.
Poseł zwraca uwagę, że Modzelewski mimo młodego wieku, ma już znaczące doświadczenie zawodowe. Ze składanego w Sejmie oświadczenia dowiadujemy się, że Modzelewski był m.in. doradcą finansowym, handlowcem, kasjerem w banku i specjalistą helpdesk w jednej z firm IT w Łomży.
Modzelewski na zastępcę komendanta wojewódzkiego OHP w Białymstoku został powołany w ubiegłym tygodniu. Wówczas też został powołany nowy komendant Adam Romatowski z Białegostoku – również działacz PiS.

Podlaska Wojewódzka Komenda OHP swoim działaniem obejmuje obszar całego województwa podlaskiego. W jej w strukturze funkcjonują m.in. znajdujące się także w Łomży Centra Edukacji i Pracy Młodzieży czy Hufce Pracy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę