Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Odpowie za śmierć 21-latka

Główne zdjęcie
Prokurator Dariusz Błażejczyk

Na 3 miesiące do tymczasowego aresztu trafił 25-letni Rafał S. Mężczyzna odpowiedzialny jest za śmierć 21-latka. Podczas zabawy sylwestrowej w jednym z łomżyńskich lokali zrzucił go ze schodów. 21-latek nieprzytomny trafił do szpitala, gdzie po kilku dniach zmarł nie odzyskawszy przytomności.

Jak podaje prokurator Dariusz Błażejczyk, Prokurator Rejonowy w Łomży, 25-latek usłyszał zarzut umyślnego spowodowania choroby realnie zagrażającej życiu i w konsekwencji powodującej śmierć 21-latka. Z ustaleń śledztwa wynika, że w Sylwestra po północy w jednym z lokali w Łomży Rafał S. chwycił 21-latka i rzucił go na schody. Spadając i uderzając się doznał urazów głowy, obrzęku mózgu i krwiaka. Nieprzytomny został zabrany do szpitala. Pomimo udzielonej pomocy medycznej 21-latek zmarł pięć dni później nie odzyskawszy przytomności.
Jak dodaje prokurator Sąd Rejonowy w Łomży, na wniosek prokuratury zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Zgodnie z kodeksem karnym za popełnienie tego przestępstwa Rafałowi S. grozi od 2 do 12 lat więzienia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę