Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Dwa wypadki na drogach krajowych, jeden śmiertelny

Najpierw na trasie Łomża - Grajewo na wysokości miejscowości Popowo cysterna przewożąca płynny asfalt zderzyła się z samochodem osobowym. Kierowca osobówki zginął na miejscu. Droga krajowa nr 61 jest zablokowana. Przewrócona cysterna leży w rowie, teraz strażacy będą ją wyciągać. Policja zorganizowała objazdy.

Do drugiego wypadku doszło w Kozińcach, na drodze Białystok - Grajewo. Tu zderzyły się trzy samochody osobowe i autobus. 4 osoby zostały ranne. Droga krajowa nr 65 po wypadku była zablokowana, teraz powinniśmy przejechać bez przeszkód.

Przypominamy, że w całym regionie może być bardzo ślisko. Temperatura spadnie nawet do -5°C, a na drogach tworzy się lód. (kk/wsz)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę