Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Łomża 2015 roku

Główne zdjęcie
Łomża

Najpopularniejsze w Łomży imiona dla noworodków z 2015 roku to Lena i Kacper. Przez cały miniony rok Urząd Stanu Cywilnego w Łomży wypisał 900 aktów urodzenia dziecka. Znacznie częściej rodzili się chłopcy. Było ich 489, a dziewczynek tylko 411. Chłopcom najczęściej na imię dawano: Kacper, Aleksander, Szymon, Filip i Wiktor, a dziewczynkom: Lena, Zuzanna, Julia, Aleksandra oraz Oliwia. I choć zarejestrowanych narodzin dzieci było znacznie więcej niż zgonów okazuje się, że mieszkańców Łomży dalej ubywa.

Jak podaje ratusz na koniec 2015 roku liczba mieszkańców miasta zameldowanych na stałe wynosiła 59637 wobec 59898 na koniec 2014 roku. Do tego doliczyć trzeba 1661 mieszkańców zameldowanych na pobyt czasowy.
Najstarszy mieszkaniec Łomży urodził się w 1912 roku, co oznacza, że w tym roku będzie miał 104 lata. To wspaniały wiek, który tylko nielicznym udaje się osiągnąć. W 2016 roku setne urodziny świętować ma tylko jedna osoba.  Przez cały ubiegły rok w mieście zmarło zaś 686 osób.

Urząd Stanu Cywilnego w 2015 roku sporządził 386 aktów zawarcia małżeństwa i odnotował 130 rozwodów. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę