Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Buty i ubranie nad brzegiem rzeki – dobry żart?

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Przez kilka godzin strażacy z powiatu kolneńskiego wspierani przez specjalny zastęp strażaków płetwonurków z Łomży sprawdzali rzekę Skrodę w okolicach wsi Łosewo. W czwartkowe popołudnie przebywający w tej okolicy myśliwy znalazł pozostawione przy brzegu gumowce i torbę z ubraniami. Podejrzewał, że być może ktoś wpadł do wody i wezwał ratunek. - Wszystko wskazuje, na to że to mógł być tylko czyjś głupi żart – mówi Lech Kowalczyk Komendant Powiatowy PSP w Kolnie.

Strażacy sprawdziliśmy rzekę o jej okolice nie znaleziono  żadnych śladów wskazujących, że ktoś mógł wpaść do wody i się utopić.
- Rzeka jest skuta grubym lodem i na pewno nie mógł się on załamać pod kimś w ciągu ostatnich trzech – czterech dni - mówi komendant Kowalczyk. - Policjanci nie mieli w tym czasie zgłoszenia o osobach zaginionych, a poza tym, nie wydaje się prawdopodobne, aby ktoś chcący przejść po lodzie na drugą stronę rzeki zdejmował buty i ubrania i zostawiał je na jednym brzegu. Niemniej, na wszelki wypadek sprawdziliśmy kilkusetmetrowy odcinek rzeki i jej okolice i nie znaleźliśmy żadnych śladów. Sądzimy i mamy nadzieję, że to był tylko jakiś głupi żart. Policjanci będą to jeszcze wyjaśniać – dodaje komendant Lech Kolwalczyk.
Choć na miejscu na wezwanie stawili się także płetwonurkowie z Łomży nie było potrzeby aby schodzili pod lód.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę