Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Będzie śnieżyć i zrobi się ślisko

Główne zdjęcie
Łomża ul. Dworna

Przed południem tylko lokalnie słabe opady śniegu. Po południu i wieczorem przemieszczające się zachodu na wschód województwa opady śniegu, a wieczorem przejściowo możliwe także opady marznące, powodujące gołoledź, śniegu z deszczem i deszczu. Synoptycy zapowiadają zmianę pogody. Z godziny na godzinę ma być coraz cieplej. Rano w Łomży było -10°C, a wieczorem ma być -4°C.

W nocy zachmurzenie duże. Miejscami silne zamglenia. Okresami opady śniegu. Przejściowo możliwe również opady marznące, powodujące gołoledź, śniegu z deszczem i deszczu. Wzrost temperatury od -8°C na północy i -3°C na południu województwa na początku nocy do odpowiednio -3°C, 0°C jutro rano. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-wschodni skręcający na południowo-zachodni.

W sobotę zachmurzenie duże, miejscami opady śniegu, a przejściowo możliwe także opady śniegu z deszczem i deszczu, marznące, powodujące gołoledź. Temperatura maksymalna od -2°C do 1°C. Wiatr na ogół słaby, z kierunków południowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę