Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Idzie ocieplenie

Główne zdjęcie
Wykres temperatury powietrza na stacji meteo IMGW w Nowym Cydzynie koło Łomży

Od godziny 18. we wtorek w Łomży i regionie notowany jest wzrost temperatury. Wówczas wynosiła ona -14,6 °C, ale z każdą kolejną godziną stawało się coraz mniej zimno. W środowy poranek temperatura powietrza wynosiła ok. -10 °C, a południe wzrosła do -7,8 °C. Zdaniem synoptyków w najbliższych dniach robić ma się coraz cieplej, a niedzielę w mieście powinno być +1 °C.

Nocą z środy na czwartek synoptycy przewidują nad regionem zachmurzenie duże i okresami opady śniegu. Temperatura minimalna na północy województwa podlaskiego może spaść od -13°C, ale w okolicach Łomży powinno być minimalnie -9 °C.
W czwartek w ciągu dnia zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i miejscami opady śniegu. Temperatura maksymalna może wzrosnąć już do -3°C na południu województwa, a w Łomży do ok. -4 °C.
W piątek w Łomży może być już tylko -2 °C, w sobotę ok. 0°C, a w niedzielę +1°C.
Pierwsze dni przyszłego tygodnia zapowiadają się na niewielkim plusie, a noce na niewielkim minusie. W drugiej połowie tygodnia ma się znowu trochę ochłodzić.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę