Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Bezpłatna matura tylko „do dwóch razy”

Od tego roku opłaty za egzaminy maturalne będą musieli wnosić ci maturzyści, którzy zechcą poprawić wynik co najmniej trzeci raz. Opłata czeka też na tych, którzy deklarowali zdawanie egzaminu w latach poprzednich, ale ostatecznie do niego nie przystąpili.

Opłata za każdą część wynosi 50 zł i ci, mieszkańcy regionu, którzy chcą zdawać w tym roku - muszą ją wpłacić na konto Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży do 7 lutego.

Podczas matur w 2015 r. co czwarty z 14 tys. zdających wówczas egzaminy w województwie podlaskim przystępował do nich po raz kolejny. W tym roku matury rozpoczynają się 4 maja.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę