Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Lekki spadek mrozów

Główne zdjęcie
Jodełka mrozu

Dzisiejszej nocy najniższe zanotowane temperatury to: Suwałki -18,6°C, Białowieża -18,1°C, Białystok -16,2°C i Nowy Cydzyn koło Łomży -15,8°C – przekazuje Karolina Kierklo Dyżurny synoptyk białostockiego wydziału Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB. Dziś w ciągu dnia dzień temperatura maksymalna w regionie wyniesie od -11°C do -8°C. Zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami wzrastające do dużego i lokalnie możliwe słabe opady śniegu.

W nocy podobnie - zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -18°C lokalnie na północy do -13°C na południu województwa.
W środę, w dzień zachmurzenie duże. Po południu miejscami opady śniegu. Temperatura maksymalna od -10°C na północy do -5°C na południu województwa. Przez cały czas wiatr słaby, wschodni.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę