Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Zadzwonił na policję i powiedział, że chce skończyć ze swoim życiem

O nietypowym zdarzeniu informują policjanci z Zambrowa. Dyżurny tutejszej komendy w sobotę wieczorem odebrał telefon od zdesperowanego mężczyzny, który mówił, że jego sytuacja jest beznadziejna i chce skończyć ze swoim życiem. Policjant dzięki wieloletniemu doświadczeniu szybko ustalił dokładny adres desperata i wysłał tam patrol.

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Zambrowie mundurowi już po kilkunastu minutach byli na miejscu, gdzie zastali 49-letniego mężczyznę.
- Dzięki natychmiastowej reakcji i sprawnej interwencji funkcjonariuszy oraz pomocy lekarskiej nie doszło do tragedii – podkreśla policja.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę