Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

21-letni Polak i 27-letni Litwin sprawcami niedzielnych wypadków

Główne zdjęcie
Zderzenie 5 samochodów pod Śniadowem

Przyczyną śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło w niedzielne popołudnie na przejściu dla pieszych na Alei Legionów było nieudzielenie pierwszeństwa pieszemu, wynika ze wstępnych ustaleń policji. Kierujących oplem 21-latek potrącił przechodzącego przez jezdnię 62-latka. Mężczyzna pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł w szpitalu. Natomiast wieczorny karambol pod Śniadowem, w którym uczestniczyło aż 5 samochodów, spowodował Litwin, który chciał wyprzedzić kolumnę pojazdów.

Do pierwszego z wypadków doszło ok. 14.30 na przejściu dla pieszych na wysokości ul. Dwornej. Drugi wypadek wydarzył się ok. 16.30 na drodze wojewódzkiej nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka w okolicach wsi Truszki za Śniadowem.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, wypadek spowodował 27-letni Litwin, kierowca audi, który usiłował wyprzedzić kolumnę pojazdów jadących przed nim.  
- Audi zderzyło się bokiem z mazdą, która wpadła pod ciężarowy samochód z naczepą marki renault, a ten po zderzeniu zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z ciężarowym Iveco, natomiast mazda uderzyła jeszcze w BMW – opowiada Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - W wyniku wypadku cztery osoby odniosły obrażenia. To kierowcy i pasażerowie z mazdy i iveco.

Po wypadku droga Łomża – Ostrów mazowiecka była zablokowana przez kilka godzin.

zobacz zdjęcia z miejsca wypadku

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę