Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek w fabryce - zginęło dwóch pracowników

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Dwie osoby zginęły minionej nocy w Grajewie. To pracownicy fabryki Pfleiderer. Wpadli do kanału roboczego - podajnika na wióry. Mężczyzn próbowali wyciągnąć z urządzenia strażacy. Niestety kiedy do nich dotarli, już nie żyli. Prawdopodobnie zostali przyciśnięci przez maszyny.

Straż pożarna od początku roku ma bardzo dużo pracy. Interwencje dotyczą przede wszystkim pożarów i zaczadzeń.

W nocy z 3 na 4 stycznia w regionie doszło do dwóch groźnych pożarów domów. W Zaściankach najprawdopodobniej od zbyt nagrzanego komina zapaliło się poddasze. W Makówce, najprawdopodobniej od pieca kaflowego całkowicie spłonął drewniany dom. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę