Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Odnalazł się poszukiwany pensjonariusz z Kownat

Główne zdjęcie
Poszukiwania zaginionego 53-latka w sobotni wieczór.

W niedzielę wieczorem, po ponad dobie poszukiwań odnalazł się 53-letni pensjonariusz Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kownatach. Mężczyzna w sobotnie popołudnie wyszedł z ośrodka i oddalił się w nieznanym kierunku. W jego poszukiwania zaangażowanych było kilkudziesięciu policjantów, strażaków i ratownicy z GR Nadzieja. Znalazł się cały i zdrowy... w Białymstoku. Policja nie podaje szczegółowych informacji na temat tego w jakich okolicznościach się tam znalazł.

Mężczyzna był poszukiwany od sobotniego wieczora. Do akcji zaangażowano wszystkie możliwe siły bo mężczyzna jest chory na schizofrenię i cukrzycę, a niska temperatura powietrza mogła być zagrożeniem dla jego życia. Ratownicy sprawdzali prowadzące z Kownat drogi, przeszukiwali okoliczne lasy i pola, ale bezskutecznie. W niedzielny poranek policjanci opublikowali wizerunek poszukiwanego i prosili media w całym województwie o nagłośnienie akcji. Wieczorem poinformowano, że zaginiony odnalazł się w Białymstoku. Jest cały i zdrowy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę