Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Zaginął pensjonariusz z Kownat

Główne zdjęcie
Zaginiony: WÓJT Janusz,  lat 53 (fot. KWP Białystok)

Pomimo zaangażowania wielu osób w sobotę nie udało się odnaleźć zagonionego podopiecznego Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kownatach. Akcję poszukiwawczą rozpoczęto przed 20. Mężczyzny poszukiwało kilkudziesięciu policjantów, strażaków i ratownicy z GR Nadzieja. Niestety zaginionego nie odnaleziono i około 1. w nocy akcję przerwano. Dziś od rana wznowiono poszukiwania. Policja opublikowała także zdjęcie zaginionego 53-latka i komunikat o poszukiwaniach Janusza Wójta.

53-letni mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę w miejscowości Kownaty (gmina Piątnica). Między godziną 13 a 15 zaginiony wyszedł z tamtejszego Domu Pomocy Społecznej i oddalił się w nieznanym kierunku.
Rysopis zaginionego: wzrost około 160-165 cm, waga około 60 kg, szczupłej budowy ciała, sylwetka lekko przygarbiona, twarz trójkątna, włosy ciemne z zakolami.
Ubrany był prawdopodobnie w: szaro-zieloną kurtkę, czarne spodnie, szarą bluzę z łatami na łokciach.
Policja prosi wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu /86/ 474 12 44, /86/ 474 12 43 bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę