poniedziałek, 27 stycznia 2020 napisz DONOS@

Rok 2015 w obiektywie Marka Maliszewskiego

Jak co roku, przedstawiam subiektywny wybór spośród kilkudziesięciu tysięcy fotografii, na które chciałbym zwrócić Państwa uwagę. W pędzie codziennego życia obrazy stają się śladami przeżyć, świadectwem wydarzeń czy rejestracją chwili.

Zespół Pieśni i Tańca Łomża
Zespół Pieśni i Tańca Łomża

Dziękuję tym wszystkim, których miałem zaszczyt, przyjemność lub obowiązek fotografować. Te fotografie są też Państwa dziełem.

Jak co roku, oglądanie fotografii połączone jest z zabawą. Każdy, kierując się swoimi kryteriami może wybrać swoje 13 zdjęć. Zachęcam i życzę miłej (choć nie zawsze) zabawy.

Marek Maliszewski

Zdjęcia 2015 w obiektywie Marka Maliszewskiego

200114015929.gif

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę