Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Rok 2015 w obiektywie Marka Maliszewskiego

Główne zdjęcie
Zespół Pieśni i Tańca Łomża

Jak co roku, przedstawiam subiektywny wybór spośród kilkudziesięciu tysięcy fotografii, na które chciałbym zwrócić Państwa uwagę. W pędzie codziennego życia obrazy stają się śladami przeżyć, świadectwem wydarzeń czy rejestracją chwili.

Dziękuję tym wszystkim, których miałem zaszczyt, przyjemność lub obowiązek fotografować. Te fotografie są też Państwa dziełem.

Jak co roku, oglądanie fotografii połączone jest z zabawą. Każdy, kierując się swoimi kryteriami może wybrać swoje 13 zdjęć. Zachęcam i życzę miłej (choć nie zawsze) zabawy.

Marek Maliszewski

Zdjęcia 2015 w obiektywie Marka Maliszewskiego


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę