Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

„Syta Panna”: podziękowania dla klientów i ciągły rozwój

Zakład garmażeryjny, sklep i restauracja „Syta Panna” Beaty i Tomasza Siergiejewiczów, oferujące tradycyjne potrawy, wędliny i produkty przyrządzane według dawnych receptur, pragną podziękować swym Klientom za niemal pięć lat owocnej współpracy w dotychczasowej lokalizacji oraz złożyć im najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Właściciele tej dynamicznie rozwijającej się rodzinnej firmy zapowiadają też dalszą intensyfikację działań, otwarcie w najbliższym czasie nowych, znacznie większych, sklepu i restauracji oraz niespodzianki dla swych Klientów, bo to ich satysfakcja i zadowolenie są niezmiennie stawiane w „Sytej Pannie” na pierwszym miejscu.

Każdy, kto kiedykolwiek próbował domowych wędlin czy wyrobów garmażeryjnych, zdaje sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach już raczej takich produktów się nie kupi. Jest jednak na szczęście wyjątek od tej zasady: „Syta Panna”. To właśnie tu można nabyć przysmaki i frykasy wyrabiane tak jak kiedyś, z tradycyjnych produktów najwyższej jakości i z zachowaniem najwyższych standardów na każdym etapie produkcji. A jeśli już skosztowało się pieczonego w tataraku faszerowanego szczupaka czy przepysznych, wędzonych wędlin, nie ma już powrotu do tego, co oferują mniejsze czy nawet większe inne sklepy, tym bardziej, że „Syta Panna” ma w sprzedaży również wiele innych produktów, w tym ciasta, sery i wędliny z Podlasia, Małopolski i Litwy. Nic dziwnego, że szukający czegoś pysznego na świąteczny stół Klienci tak sobie chwalą ofertę tej firmy, nie brakuje też robiących tu zakupy regularnie. 
W trosce o ich wygodę właściciele „Sytej Panny” z Nowym Rokiem wkraczają w kolejny etap swej działalności, zmieniając lokalizację sklepu i restauracji. Dlatego Klienci mogą już niebawem spodziewać się wyjątkowo korzystnych zmian na lepsze w każdym aspekcie działalności firmy: od większego lokalu, modyfikacji jego wystroju oraz w menu restauracji i ofercie sklepu; właściciele zapowiadają też liczne niespodzianki związane z otwarciem nowej siedziby „Sytej Panny”.
– Z okazji zbliżającego się Nowego Roku raz jeszcze dziękujemy naszym Klientom za wieloletnie zaufanie jakim nas obdarzyli i życzymy im dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności – mówią Beata i Tomasz Siergiejewiczowie. – Jest dla nas ogromnym powodem do dumy, że na wiele świątecznych stołów, nie tylko Łomży czy regionu, od lat trafiają nasze produkty – cieszymy się, że już niebawem będziemy mogli zaoferować jeszcze bogatszy ich wybór, doskonaląc się i rozwijając również dzięki temu, że tak chętnie po nie Państwo sięgacie!

„Syta Panna”
tel. 506-071-647 
e-mail: sytapanna@o2.pl
www.sytapanna.pl

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę