Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Nowy dyrektor ARiMR w Łomży poszukiwany

Jeszcze tylko dziś i jutro mogą zgłaszać się kandydaci na nowego dyrektora Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Konkurs prowadzi centrala ARiMR. Wymagane jest wykształcenie wyższe magisterskie w szczególności o kierunku: prawo, administracja, ekonomia, rolnicze, zarządzanie oraz co najmniej 6 - letni staż pracy w tym 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym. Zwycięzcy Agencja oferuje: „przejrzyste zasady wynagradzania, możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji oraz pracę w największej agencji płatniczej w Europie”.

Nowy dyrektor ARiMR w Łomży poszukiwany jest w związku z odejściem dotychczasowego dyrektora Stefana Krajewskiego (PSL) do zarządu województwa podlaskiego. Póki co jego obowiązku pełni pierwszy zastępca – Maciej Głaz (PO).

Główne obowiązki dyrektora ARiMR w Łomży to:
- kierowanie pracami podległego Oddziału Regionalnego,
- podejmowanie decyzji w ramach kompetencji regulaminowych oraz udzielonych pełnomocnictw,
- reprezentowanie Agencji w kontaktach z jednostkami organizacyjnymi współpracującymi z Agencją w sprawach wchodzących do kompetencji podległej jednostki organizacyjnej,
- opracowywanie planów i sprawozdań z działalności Oddziału Regionalnego,
- współdziałanie z dyrektorami innych jednostek i komórek organizacyjnych Agencji w zakresie realizacji powierzonych zadań.

Potencjalni kandydaci na ten fortel swoje CV i list motywacyjny i wszystkie inne wymagane oświadczenia i dokumenty mogą składać do 30 grudnia 2015 r. (liczy się data wpływu do ARiMR) listownie lub osobiście w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa w zamkniętych kopertach z dopiskiem:  ARiMR/OR10/75/15.

W związku ze zmianą rządu spodziewana jest wymiana całego kierownictwa Agencji. Jeszcze w listopadzie nowy minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel (PiS) z Białegostoku odwołał prezesa centrali ARiMR. Pełniącym jego obowiązki – do czasu powołania nowego został Daniel Obajtek, były wójt gminy Pcim (woj. małopolskie), który jest oskarżony o korupcję i oszustwo.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę