Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Wpadł w wigilijną noc

Nawet do 3 lat więzienia grozi 25-latkowi, który w wigilijną noc został zatrzymany w Łomży. Mężczyzna z samochodu, który policjanci chcieli zatrzymać do kontroli wyrzucił dwie małe torebki. Jak się okazało było w nich ponad 8 gramów amfetaminy.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska policyjny patrol nocną na ulicy Sikorskiego zauważył osobowego peugeota, którego kierowca, na widok radiowozu przyspieszył. Mundurowi postanowili skontrolować auto. Kiedy samochód zatrzymywał się, funkcjonariusze zauważyli, że przez okno od strony pasażera wyrzucono dwie małe torebki.  Był w nich biały proszek, a badanie narkotesterem potwierdziło, że to amfetamina, której łącznie w obu torebkach było ponad 8 gramów.
- Policjanci w trakcie dalszych czynności ustalili, że narkotyki należały do podróżującego autem 25-letniego mieszkańca Łomży – informuje Szlesińska zaznaczając, że w piątek mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków.
Sprawa trafi do sądu, bo to przestępstwo zagrożone według kodeksu karnego surową karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę