Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Seryjny włamywacz

Zatrzymali go policjanci na początku grudnia podejrzewając, że dokonał czterech nocnych włamań do placówek handlowych i usługowych na terenie Łomży. W Wigilię ponownie został zatrzymany i usłyszał zarzuty popełnienia kolejnych pięciu takich włamań. 33-latek z Łomży włamaniami zajmował się od października do grudniu. Z okradzionych pomieszczeń zabierał pieniądze, ale także srebrną biżuterię, zegarki, papierosy i telefon komórkowy.

Złodziej dostawał się do wnętrza placówek handlowych i usługowych głównie poprzez wyważenie drzwi wejściowych. Zabierał znalezione tam zazwyczaj niewielkie kwoty pieniędzy, ale także wszelkie inne kosztowności, które znalazł.
Jak przekazuje policja łączne straty w mieniu spowodowane przez 33-latka oszacowane zostały przez 9 pokrzywdzonych na blisko 13 tysięcy złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę