Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Droga na święta

Główne zdjęcie
Nowa droga z Wyrzyk (fot. UG Piątnica)

Mieszkańcy wsi Wyrzyki w gminie Piątnica mogą już swobodnie dojechać do drogi krajowej nr 64 Piatnica – Jeżewo. Około kilometrowej długości odcinek drogi powiatowej, który dotychczas był drogą gruntową, zyskał nawierzchnię asfaltową. Jak przekonują władze gminy Piątnica drogę wykonano w standardzie, który zapewni użytkownikom bezpieczne korzystanie. Inwestycja kosztowała niemal milion złotych a zrzuciły się na nią rząd, powiat i gmina.

Mieszkańcy Wyrzyk od dawna ubiegali się o remont drogi do wsi. Dotychczasowy stan nawierzchni, w szczególności jesienią i wiosną, gdy występowały większe opady deszczu był bardzo zły. Teraz droga jest już wyasfaltowana. Remont był możliwy dzięki pozyskaniu dofinansowania inwestycji z budżetu państwa w kwocie 668 tys. zł. Resztę kosztów wzięły na siebie samorządy: Powiat Łomżyński (ok. 146 tys. zł), który jest właściciele drogi do Wyrzyk i Gmina Piątnica, która udzieliła powiatowi dotacji celowej na wykonanie tego zadania w wysokości 135 tys. zł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę