Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

eMPeKi na święta rzadziej

Autobusy miejskie w Łomży przez najbliższe kilkanaście dni będą jeździły rzadziej niż zwykle. Tradycyjnie już w związku ze świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem, a przede wszystkim przerwą świąteczną w szkołach, od środy autobusy MPK będą kursowały według rozkładu wakacyjnego - nie będą kursowały te oznaczone na rozkładach jazdy literą „s”. „Normalnie” zrobi się dopiero 4 stycznia 2016 roku.

To nie jedyne świąteczne ograniczenia w kursowaniu empeków po Łomży. W wigilię (24 grudnia) i w sylwestra (31 grudnia) autobusy miejskie będą kursowały tylko do godziny 20.00. W dniach 25, 26, 27 grudnia 2015 r. i 1 stycznia 2016 r., podobnie jak  2 i 3 stycznia, autobusy będą kursowały wg rozkładu obowiązującego w niedzielę i święta.
Dodatkowo w wigilię i w sobotę 2 stycznia 2016r.  nie będzie czynna kasa biletowa MPK.

Bliższych informacji odnośnie odjazdów z poszczególnych przystanków udziela Dyspozytor MPK  - tel.  216 03 35 – czynny całą dobę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę