Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Pijany taranował na Pileckiego

66-letni pijany kierowca toyoty staranował dwa volkswageny. Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na ul. Pileckiego w Łomży. Jadąca od strony Alei Legionów toyota pierwszego vw passata zaczepiła podczas mijania na wysokości sklepu Farbex, a drugiego także vw passata przed rondem na skrzyżowaniu z ul. Akademicką.

Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży za kierownicą toyoty siedział 66-letni mieszkaniec Łomży. Okazało się, że był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał 2,1 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie nie zatrzymano od razu prawa jazdy tylko dlatego, że miał też przy sobie dokumentów. Policjanci zapowiadają, że uczynią to bardzo szybko, a mężczyzna uprawnienia do prowadzenia samochodów straci na dłużej po orzeczeniu sądu, przed którym będzie odpowiadał za jadę po pijanemu i spowodowanie dwóch kolizji.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podkreśla, że jazda samochodem w stanie nietrzeźwości to przestępstwo. Zgodnie z nowymi przepisami w razie uznania oskarżonego za winnego zarzucanego mu przestępstwa i wydania wobec niego wyroku skazującego sąd obligatoryjnie orzeka zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na minimum 3 lata.


210510110729.png
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę