Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dwa tytuły Mistrza Polski MMA dla Łomży

Główne zdjęcie
Ekipa Black Horse MMA Łomża

Świetnie się spisali zawodnicy Black Horse MMA Łomża podczas rozgrywanych w sobotę 19 grudnia w Sochaczewie Mistrzostwa Polski  MMA. W stawce ponad 260 zawodników łomżanie wywalczyli dwa złote medale i jeden srebrny.

Z Łomży na mistrzostwa pojechało czterech zawodników. Mistrzem Polski  zostali: Patryk Surdyn w kategorii do 61 kg Senior oraz Krystian Cwalina w kategorii do 77 kg Junior.  Srebrny krążek wywalczył Paweł Modzelewski w kategorii do 84 kg PK.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę