Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Pijana uderzyła w słup

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

30-latka kierującą mazdą straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na prawe pobocze, gdzie uderzyła w betonowy słup. Ranna została przewieziona do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że to nie jej pierwsza jazda na dwóch gazach.

Do wypadku doszło wczoraj ok. 16.30 w miejscowości Wykowo w gminie Kolno. Policjanci wyjaśniający okoliczności wypadku ustalili, że kobieta w ogóle nie powinna wsiadać za kierownicę. Na sowim koncie ma bowiem wydany przez sąd zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. 30-latka ponownie będzie musiała się w nim tłumaczyć zarówno z jazdy pomimo wcześniejszego zakazu oraz na dwóch gazach.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę