Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Pijany wjechał w stację paliw

Opel omega wjechał w stację paliw w Nowogrodzie. Na miejscu pojawiły się cztery jednostki straży pożarnej, bo z pierwszych informacji wynikało, że mogło dojść do rozszczelnienia instalacji i wycieku gazu, ale ostatecznie okazało się, że był to wyciek z klimatyzacji samochodu. Potwierdziło się, że kierowca opla, który wjechał w stację paliw jest pijany. Mężczyzna uciekł po wypadku, ale po krótkim czasie wrócił i został zatrzymany przez policję.

Do zdarzenia doszło około 10.30. Srebrny opel omega wjechał na wysepkę stacji paliw znajdującej się przy wjeździe do Nowogrodu od strony Łomży. Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Łomży natychmiast po zgłoszeniu zdarzenia przez pracownika stacji wysłał cztery jednostki – dwie zawodowe JRG z Łomży i dwie ochotnicze z Nowogrodu i Mątwicy. Ostatecznie okazało się, że wielkiego zagrożenia nie było. Jednostki już wracają do baz. Na miejscu pracują jeszcze policjanci, którzy ustalają dokładny przebieg wydarzeń.
Z informacji przekazywanych przez świadków wynika, że samochodem jechało dwóch mężczyzny, którzy po wypadku stacji uciekli z auta. Po kilkudziesięciu minutach wrócili na miejsce i zostali zatrzymani przez policjantów. Jak podaje st. asp. Aneta Łukowska z KWP w Białymstoku kierowcą opla omegi był 25-latek. Po badaniach wyszło, że mężczyzna miał 1,34 promila alkoholu w organizmie.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę