Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dostali terenówkę

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Policjanci z Kolna mają nowy samochód terenowy. To isuzu d-max z napędem na cztery koła. Auto razem z wyposażeniem kosztowało prawie 140 tys. zł. Połowę środków na zakup samochodu przekazały okoliczne samorządy.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

„Była potrzeba zakupienia takiego auta, więc zdecydowaliśmy wesprzeć kolneńską jednostkę Policji” – mówili zgodnie samorządowcy, podczas uroczystości oficjalnego przekazania samochodu Komendzie Powiatowej Policji w Kolnie.
Policjanci podkreślają, że samochód jest dynamiczny, wyposażony w szereg nowoczesnych systemów zapewniających policjantom maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracy. Radiowóz będzie wykorzystywany do zabezpieczania miejsc zdarzeń, poszukiwań osób zaginionych oraz do służby w terenach trudno dostępnych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę