Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

MNI kupuje Legion Polska

Dawny Szeptel, obecna nazwa MNI, podpisał wstępną umowę kupna udziałów firmy Legion Polska, należącej do brytyjskiego Polina Trading Limited. Wartość transakcji wynosi 16,5 mln zł Legion Polska to najdłużej działająca na polskim rynku firma świadcząca telekomunikacyjne usługi dodane. Oferuje m.in. serwisy telefoniczne po podwyższonej płatności 0700....


Firma Legion Polska pracuje dla najważniejszych stacji telewizyjnych i radiowych w Polsce, wydawnictw prasowych oraz portali internetowych. MNI twierdzi, że przejęcie tej spółki pozwoli mu osiągnąć pozycję krajowego lidera usług dodanych w pełnym zakresie oferty rynkowej.

Jednocześnie MNI poinformowało o rekordowych zyskach. W I kwartale spółka osiagneła 16,5 mln zł przychodów i 4,8 mln zł zysku netto. Przychody wzrosty w porównaniu z podobnym okresem 2004 r. o 198 proc, a zysk netto o 232 proc. Skok zysków i przychodów to przede wszystkim efekt przejęcia przez spółkę przedsiębiorstwa Media Net lnteractiv specjalizującego się w tzw. telekomunikacyjnych usługach dodanych, w tym z wykorzystaniem połączeń o podwyższonej płatności. Przychody z tradycyjnych usług telekomunikacyjnych zwiększyły się o 6 proc.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę