Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Pomóżcie nam, abyśmy my mogli pomagać innym.

Główne zdjęcie
Ks dr Radosław Kubeł

Od października 2015 roku Grupa Ratownicza „Nadzieja” prowadzi zbiórkę środków na wymianę jednego z ambulansów. Nowy samochód ma zastąpić wysłużonego i już całkowicie wyeksploatowanego Fiata Ducato z 1997. Aby to się ziściło ratownicy muszą zebrać od 100 tysięcy do 150 tysięcy złotych.

Kierowana przez ks. dr Radosława Kubła Grupa Ratownicza SPR Nadzieja, przy parafii Krzyża Świętego w Łomży, jest największą społeczną organizacja w północno-wschodniej Polsce współpracującą z systemem państwowego ratownictwa medycznego. To ponad setka wolontariuszy.
- Ludzie są niezawodni, ale sprzęt się zużywa. Dlatego prosimy, pomóżcie nam, abyśmy my mogli pomagać innym. Bogu na chwałę, ludziom na ratunek – mówi ks. Kubeł apelując o wsparcie akcji zbierania środków na nową karetkę. - Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom - osobom indywidualnym, ale również firmom i instytucjom. Ostatnio do grona wspierających dołączyło Nadleśnictwo Łomża. Dziękujemy!
Ratownicy z „Nadziei” nakręcili filmy, dlatego, aby ukazać na czym polega praca ich zespołów poszukiwawczych i ratowniczych.

Wszyscy, którzy chcą i mogą nas wesprzeć Stowarzyszenie w zakupie nowego ambulansu wpłat mogą dokonywać na konto bankowe: 94 1020 1332 0000 1102 0205 6406 z dopiskiem „darowizna na cele statutowe: zakup ambulansu”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę