piątek, 24 stycznia 2020 napisz DONOS@

Pomóżcie nam, abyśmy my mogli pomagać innym.

Od października 2015 roku Grupa Ratownicza „Nadzieja” prowadzi zbiórkę środków na wymianę jednego z ambulansów. Nowy samochód ma zastąpić wysłużonego i już całkowicie wyeksploatowanego Fiata Ducato z 1997. Aby to się ziściło ratownicy muszą zebrać od 100 tysięcy do 150 tysięcy złotych.

Ks dr Radosław Kubeł
Ks dr Radosław Kubeł

Kierowana przez ks. dr Radosława Kubła Grupa Ratownicza SPR Nadzieja, przy parafii Krzyża Świętego w Łomży, jest największą społeczną organizacja w północno-wschodniej Polsce współpracującą z systemem państwowego ratownictwa medycznego. To ponad setka wolontariuszy.
- Ludzie są niezawodni, ale sprzęt się zużywa. Dlatego prosimy, pomóżcie nam, abyśmy my mogli pomagać innym. Bogu na chwałę, ludziom na ratunek – mówi ks. Kubeł apelując o wsparcie akcji zbierania środków na nową karetkę. - Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom - osobom indywidualnym, ale również firmom i instytucjom. Ostatnio do grona wspierających dołączyło Nadleśnictwo Łomża. Dziękujemy!
Ratownicy z „Nadziei” nakręcili filmy, dlatego, aby ukazać na czym polega praca ich zespołów poszukiwawczych i ratowniczych.

Wszyscy, którzy chcą i mogą nas wesprzeć Stowarzyszenie w zakupie nowego ambulansu wpłat mogą dokonywać na konto bankowe: 94 1020 1332 0000 1102 0205 6406 z dopiskiem „darowizna na cele statutowe: zakup ambulansu”.


 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę