Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Śmiertelne zderzenie

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

W wyniku zderzenia dwóch aut na miejscu zginął 18-letni pasażer volkswagena. Do zdarzenia doszło wczoraj rano, kilkanaście minut przed godziną 8.00, na trasie relacji Zabiele – Ptaki, w rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą do miejscowości Kolimagi.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej 18-letni kierowca volkswagena, jadąc w kierunku Kolna, podczas wyprzedzania innego pojazdu, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z poruszającym się w przeciwnym kierunku seatem. W wyniku zdarzenia 18-letni pasażer vento zginął na miejscu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę