Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu

11 zawodników UKS Butterfly-MOSiR Łomża, uczniów SP 10, SP 5 Łomża i SP 1 w szkoły Podgórzu rywalizowało w rozgrywanych w Suwałkach Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Pływaniu. Łomżanie startowali w kat. 10 i 11 lat zdobywając indywidualnie 4 srebrne i 1 brązowy medal, oraz brązowy medal w sztafecie chłopców.

Najlepiej wypadła Maja Komorowska (10 lat) uczennica SP nr 5 w Łomży. Była druga na 50 metrów stylem grzbietowy z czasem 43,3 s3 s oraz na 100 m st. grzbietowym (1;33,89 s.).
Z dwoma medalami do Łomży wróciła także Kinga Dziemińska (SP10). Zajęła ona drugie miejsce na 200 m st. dowolnym (3;18,62 s) oraz trzecie na 50 m. st. motylkowym (45,62 s).
Do grona medalistów dołączył również Dawid Kosiński (SP10) - drugie miejsce st. klasycznym z czasem 48,56 s. oraz sztafeta chłopców 4x 50m st. dowolnym (Mikołaj Brodacki, Aleksander Gietek, Bartek Chrobak i Dawid Kosiński ), która z czasem 2;38,27 s. zajęła trzecie miejsce.
Trenerami młodych pływaków z Łomży są Jarosław Szeremet i Tomasz Drozdowski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę