Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Złodziej z Łotwy

Pod osłoną nocy, wykorzystując fakt, że domownicy śpią na piętrze budynku, złodziej włamał się i buszował po pomieszczeniach na parterze. Na szczęście sen właściciela nie był zbyt mocny. Gdy usłyszał podejrzane dźwięki z dołu wezwał na miejsce policjantów, którzy na gorącym uczynku zatrzymali zaskoczonego Łotysza.

Zdarzenie rozgrywało się nocy z piątku na sobotę w Zambrowie. Złodziejem okazał się 45-letni obywatel Łotwy, który w chwili zatrzymania przez policjantów przeszukiwał kolejne pomieszczenia na parterze dom jednorodzinnego. Dostał się do niego przez wybitą szybę w jednym z pomieszczeń na parterze.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę