Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Ponad 6 promili w „tandemie”

Zambrowscy policjanci informują o nietypowej interwencji. Zatrzymali dwie osoby jadące „wężykiem i pod prąd” jednym rowerem. Okazało się, że zarówno kierująca rowerem kobieta oraz przewożony na bagażniku mężczyzna mieli po ponad 3 promile alkoholu.

Wszystko działo się w środę około godziny 22.30. Zambrowscy policjanci patrolując miasto zauważyli jak rowerem „wężykiem pod prąd” środkiem ulicy jednokierunkowej utrudniając ruch innym pojazdom jechała kobieta wioząca na bagażniku mężczyznę. Po ich zatrzymaniu okazało się, że są pijani. Badanie alkomatem wwykazało, że zarówno 35-latka, jak i 29-latek mieli po ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę