Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny finał potrącenia na przejściu dla pieszych

Starsza kobieta zmarła wieczorem w szpitalu mimo udzielanej jej pomocy medycznej. Wcześniej została potrącona przez samochód gdy przechodziła po przejściu dla pieszych. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około 18.30 na alei Piłsudskiego pomiędzy zjazdem do Kaufland a skrzyżowaniem z ul. Kazańską.

Na razie nie są znane dokładne okoliczności wypadku. Prawdopodobnie aby przepuścić kobietę przed przejściem dla pieszych zatrzymał się samochód jadący prawym pasem od Ronda Solidarności w kierunku szpitala. Gdy kobieta przechodziła po przejściu uderzył w nią jadący lewym pasem lanos - w samochodzie tym uszkodzona jest przednia szyba po prawej stronie. Mimo niemal natychmiast udzielonej pomocy medycznej ranna kobieta zmarła niedługo po wypadku w szpitalu. 
Na miejscu wypadku pracują jeszcze policjanci. Fragment ulicy wyłączony jest z ruchu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę