Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Galeria Bursztynowa zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniach 12 i 13 grudnia Galeria Bursztynowa zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnych wyrobów na Jarmark Bożonarodzeniowy. Na klientów będzie czekało mnóstwo ciekawych stoisk. Będzie można kupić niepowtarzalne ozdoby świąteczne, upominki, wyroby rękodzielnicze z bożonarodzeniowym motywem oraz regionalne wyroby spożywcze m.in. sery kozie, miody, wędliny, pieczywo i ciasta.

W tym świątecznym otoczeniu, nie sposób będzie, nie poczuć atmosfery zbliżającego się Bożego Narodzenia. Zapraszamy w godzinach otwarcia centrum handlowego tj. [sobota] 12 grudnia  10.00 - 21.00, [niedziela] 13 grudnia 10.00 - 20.00.

Więcej na galeriabursztynowa.com.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę