Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Złodziej wyniósł 50 kg mięsa

Mundurowi z Łomży zatrzymali wczoraj 21-latka podejrzewanego o kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego na terenie gminy Piątnica. Złodziej z kuchni domu wyniósł około 50 kg mięsa.

Do zuchwałej kradzieży doszło w niedzielę. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, że sprawca wszedł do domu po wyważeniu drzwi wejściowych. Złodziej z kuchni wyniósł około 50 kg mięsa. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży wczoraj policjanci zatrzymali podejrzewanego o to przestępstwo mężczyznę. Okazał się nim 21-latek, który za zwój czyn ma odpowiadać przed sądem.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę