Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Puchar Europy karate

Główne zdjęcie
Klaudia Lanczewska na najwyższym podium

Trzy złote i po jednym srebrnym i brązowym medalu zdobyli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate startujący w Pucharze Europy Karate Kyokushin. Najlepiej zaprezentowała się Klaudia Lanczewska wygrywając konkurencję walk (kumite) w wadze ciężkiej juniorek. - Najtrudniejszą, a jednocześnie najlepszą walkę stoczyła w finale z reprezentantką Rosji Anną Prokhorovą – cieszy się z sukcesu podopiecznej Dariusz Syrnicki, trener i prezes ŁKK. - Klaudia zdobyła również - jako jedyna - drugi srebrny medal w konkurencji układów (kata).

Jak relacjonuje Syrnicki podczas tych samych zawodów świetnie zaprezentowała się także Wiktoria Korytkowska, która stoczyła trzy wymagające pojedynki w kategorii -55 kg młodziczek. Złoty medal zdobyła po zwycięstwie nad reprezentantką Węgier Anną Hremo. Zdecydowanie najbardziej wymagający start zaliczył Tomasz Stachacz w kategorii -75 kg młodzików. W ćwierćfinale trafił na reprezentanta Rosji Andreya Tregubova, z którym wygrał po bardzo zaciętym pojedynku i dogrywce. Półfinałowa walka z reprezentantem Ukrainy Mykytą Kapustinem była równie ciężka. W finale spotkał się z kolejnym reprezentantem Ukrainy Oleksandrem Syniakovem, z którym również wygrał po twardej, wyrównanej walce z dogrywką. Brązowy medal przypadł Adamowi Stachaczowi, który wygrał walkę ćwierćfinałową z reprezentantem Turcji Ferit Sengul. Niestety nabawił się lekkiej kontuzji i w pojedynku o wejście do finału, po dogrywce, uległ nieznacznie koledze z reprezentacji Polski.

Foto: Klaudia Lanczewska na najwyższym podium
Foto: Drużyna Łomżyńskiego Klubu Karate
Foto: Tomasz Stachacz
Foto: Wiktoria Korytkowska

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę