Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Czołówka na drodze do Śniadowa

Około dwóch godzin trwały utrudnienia w ruchu na drodze Łomża – Śniadowo po porannym wypadku samochodowym. Za Konarzycami czołowo zderzyły się fiat brawa i skoda.

Do wypadku doszło około godzony 7. rano. Jak przekazuej Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji w Łomży, ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Łomży fiat brawa w trakcie wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącą w przeciwnym kierunku skodą. Pasażerowie skody zostali zabrani do szpitala. Na razie nie wiadomo jakich obrażeń doznali. 
Po wypadku przez blisko dwie godziny były utrudnienia w ruchu.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę