sobota, 18 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Szybka dziewczyna za kółkiem

25-latka dostała mandat i straciła prawo jazdy po tym gdy zatrzymano prowadzony przez nią samochód, który w obszarze zabudowanym pędziła z prędkością 114 km/h. Młoda kobieta kat szybko usiłowała przejechać przez... Zambrów jedno z największych miast w regionie.

O zatrzymaniu pędzącego volkswagena i zatrzymaniu jego kierowcy prawa jazdy poinformował oficer prasowy tutejszej komendy policji. Zdarzenia miało miejsce wczoraj wieczorem na  jednej z miejskich ulic. Jak podaje policja siedząca za kierownicą volkswagena 25-letnia kobieta, w miejscu ograniczenia prędkości do 50 km/h, pędziła z prędkością 114 km/h, czyli ponad dwa razy szybciej niż jest dozwolone. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nieodpowiedzialnej osobie policjanci od razu zatrzymali prawo jazdy. Za pierwsze takie „szaleństwo” traci się je na 3 miesiące. Kobieta została również ukarana mandatem karnym.

Dzień wcześniej także w Zambrowie 27-letnia kobieta kierująca osobowym bmw nie ustąpił pierwszeństwa 16-letniej pieszej przechodzącej po oznakowanym przejściu. W wyniku zdarzenia piesza została przewieziona do szpitala.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0