Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Szybka dziewczyna za kółkiem

25-latka dostała mandat i straciła prawo jazdy po tym gdy zatrzymano prowadzony przez nią samochód, który w obszarze zabudowanym pędziła z prędkością 114 km/h. Młoda kobieta kat szybko usiłowała przejechać przez... Zambrów jedno z największych miast w regionie.

O zatrzymaniu pędzącego volkswagena i zatrzymaniu jego kierowcy prawa jazdy poinformował oficer prasowy tutejszej komendy policji. Zdarzenia miało miejsce wczoraj wieczorem na  jednej z miejskich ulic. Jak podaje policja siedząca za kierownicą volkswagena 25-letnia kobieta, w miejscu ograniczenia prędkości do 50 km/h, pędziła z prędkością 114 km/h, czyli ponad dwa razy szybciej niż jest dozwolone. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nieodpowiedzialnej osobie policjanci od razu zatrzymali prawo jazdy. Za pierwsze takie „szaleństwo” traci się je na 3 miesiące. Kobieta została również ukarana mandatem karnym.

Dzień wcześniej także w Zambrowie 27-letnia kobieta kierująca osobowym bmw nie ustąpił pierwszeństwa 16-letniej pieszej przechodzącej po oznakowanym przejściu. W wyniku zdarzenia piesza została przewieziona do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę