Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Matiz dachował, a opel uderzył w barierki na moście

Do trzech groźnie wyglądających kolizji doszło wczoraj w regionie Łomży. We wszystkich przypadkach przyczyną zdarzenia była śliska jezdnia, a przede wszystkim niedostosowanie przez kierowców prędkości do warunków panujących na drodze. - Obecne warunki drogowe wymagają od kierowców całkowitej zmiany stylu jazdy. Jezdnia, pomimo, że ma czarną nawierzchnię może być oblodzona – przypomina Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.

Pierwsza kolizja miała miejsce przed południem na Szosie Zambrowskiej w Łomży. Kierujący oplem, na mokrej jezdni najprawdopodobniej nie zdążył wyhamować i najechał na tył poprzedzającego go audi.
Do drugiego zdarzenia doszło przed godziną 19:00 na drodze wojewódzkiej nr 668 pomiędzy miejscowościami Jedwabne a Przytuły. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący matizem, na łuku drogi utracił panowanie na śliskiej, oblodzonej jezdni. Samochód zjechał na pobocze, gdzie wywrócił się. Kierowca i pasażerka auta zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń.
Trzecie zdarzenie miało miejsce około godziny 21:00 na drodze krajowej nr 64, na wysokości miejscowości Ruś, gdzie kierująca oplem zjechała z drogi, a samochód uderzył w barierki ochronne mostu.
- Droga w tym miejscu była także oblodzona - podkreśla Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży apelując o ostrożność. - Podczas jazdy samochodem w warunkach zimowych zachowajmy zdrowy rozsądek. Prędkość dozwolona na danym odcinku drogi, nie zawsze jest prędkością bezpieczną, a warunki drogowe mogą zmieniać się teraz z godziny na godzinę. Warto o tym pamiętać!

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę