Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Matiz wypadł z drogi

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym jak daewoo matiz wypadł z drogi i dachował. Do wypadku doszło przed godziną 19. na łuku drogi pomiędzy Jedwabnem a Przytułami. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na jezdni.

Ranni to kierowca matiza i jego pasażerka. Na razie nie wiadomo jakich obrażeń doznali w wyniku wypadku. Na miejscu pracują jeszcze służby ratunkowe – policja i straż pożarna. 
Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji w Łomży, zwraca uwagę, że drogi w regionie są mokre i śliskie. Przez cały dzień nad regionem przechodziły chmury z których padał deszcz, a czasami deszcz ze śniegiem. W takich warunkach kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i przede wszystkim zwolnić.
- Prędkość dozwolona na danym odcinku drogi nie jest tożsama z prędkością bezpieczną – mówi policjantka. - Gdy jezdnie są śliskie kierowcy powinni zwolnić na tyle, aby w razie zagrożenia bezpiecznie móc wyhamować samochód.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę