Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Pracowicie.....

Pracowicie rozpoczął się dla uczniów i nauczycieli PSM początek roku szkolnego. Szkoła była wykonawcą wielu koncertów dla mieszkańców miasta, a nasi uczniowie uświetnili wiele uroczystości. 11 października w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki "Sacrum et Musica" soliści, kameraliści i chór PSM byli wykonawcami koncertu "Z głębi serca...", który odbył się w kościele pw. Bożego Ciała. Koncert wzbogaciła recytacjami absolwentka PSM Karina Węgrowska.

 

Kilka dni później w dworku Lutosławskich w Drozdowie młodzi muzycy uświetnili koncertem pobyt delegacji  z miasta partnerskiego Łomży - Sigtuna (Szwecja).
27 października nastąpiła inauguracja koncertów uczniów PSM w Muzeum Diecezjalnym. Był to pierwszy z serii comiesięcznych koncertów w tym sezonie koncertowym.
29 października nasi uczniowie wzbogacili koncertem finał  konkursu literackiego "List odnaleziony po latach" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łomży.
11 listopada w czasie obchodów Święta Niepodległości uczniowie PSM zagrali koncert z muzyką Witolda Lutosławskiego i Fryderyka Chopina w dworku Lutosławskich w Drozdowie (w miejscu tym zmarł Roman Dmowski - jeden z najwybitniejszych polityków okresu międzywojennego).
24 listopada odbył się kolejny cykliczny koncert w Muzeum Diecezjalnym.

Młodzież uczestniczyła również w spotkaniu z Romualdem Twardowskim - wybitnym polskim kompozytorem.

Wszystkim uczniom - wykonawcom, rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie koncertów składamy serdeczne podziękowania.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę