Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Złodzieje na cmentarzu

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Dwóch 21-latków i 18-latek podejrzewanych jest o ograbienie kilku nagrobków na miejskim cmentarzu w Zambrowie. Złodzieje kradli elementy metalowe nagrobków. Policjanci zatrzymując sprawców odzyskali je, ale było one pocięte na części, z wyjątkiem figurek Jezusa oderwanych od krzyży, które sprawcy wyrzucili – podaje oficer prasowy komendy policji w Zambrowie.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Sygnał o kradzieży na cmentarzu do policjantów z Zambrowa dotarł w ubiegłą niedzielę, kiedy to jeden z pokrzywdzonych stwierdził taką kradzież. W trakcie oględzin przeprowadzonych na cmentarzu mundurowi zauważyli, że podobnych zdarzeń było w sumie kilka. Policjanci w wyniku intensywnej pracy szybko ustalili i zatrzymali podejrzanych o to dwóch 21-latków oraz 18-latka. Jak podaje oficer prasowy KPP w Zambrowie młodzi mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów i za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im od 6 miesięcy do nawet 8 lat pozbawienia wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę