Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na majówkę: Export w puszce

W ostatnich dniach kwietnia Browar Łomża rozpoczął rozlewanie piwa Export w puszki. Do tej popry wyrób dostępny był tylko w zielonych bezzwortnych butelkach. Piwo Łomża Export produkowane jest od końca ubiegłego roku. Nazwa stanowi nawiązanie do obecności marki Łomża na rynkach zagranicznych, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, dokąd jest eksportowana od 1997 r. Do tego nawiązuje też główne hasło promocyjne Exportu: "Nasi w Ameryce".

Sukcesy, jakie piwo odnosi na rynku amerykańskim, to najlepszy dowód najwyższej jakości produktu i doskonała rekomendacja dla jego nabywców w kraju - podkreślają przedstawiciele Browaru Łomża. Export, tak jak w przypadku butelki, puszkę ma zieloną.
Wprowadzenie nowego opakowania do piwa Export to pierwsza tegoroczna zmiana w produktach Browaru z Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę