Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Zmarł w parku

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Ustalono już tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono w sobotę na alejce w parku pomiędzy pływalnią przy ul. Wyszyńskiego, a ul. Prusa. Miał 64 lata. Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży ciało mężczyzny zabrano na badania. Sekcja zwłok ma ustalić przyczynę jego śmierci, choć wstępne ustalenia nie wskazują, aby mogły przyczynić się do tego osoby trzecie.

Leżącego na alejce mężczyznę w sobotnie popołudnie dostrzegł jeden z przechodniów. Wezwał  pogotowie ratunkowe, ale przybyli lekarze stwierdzili, że mężczyzna nie żyje i wezwali policję. Okazało się, że martwy mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Jeszcze w poniedziałek rano policja prosiła o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego. Po południu Ewelina Szlesińska poinformowała, że tożsamość zmarłego mężczyzny została już ustalona.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę