niedziela, 21 kwietnia 2019 napisz DONOS@

Zmarł w parku

Ustalono już tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono w sobotę na alejce w parku pomiędzy pływalnią przy ul. Wyszyńskiego, a ul. Prusa. Miał 64 lata. Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży ciało mężczyzny zabrano na badania. Sekcja zwłok ma ustalić przyczynę jego śmierci, choć wstępne ustalenia nie wskazują, aby mogły przyczynić się do tego osoby trzecie.

Fot. archiwum
Fot. archiwum

Leżącego na alejce mężczyznę w sobotnie popołudnie dostrzegł jeden z przechodniów. Wezwał  pogotowie ratunkowe, ale przybyli lekarze stwierdzili, że mężczyzna nie żyje i wezwali policję. Okazało się, że martwy mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Jeszcze w poniedziałek rano policja prosiła o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego. Po południu Ewelina Szlesińska poinformowała, że tożsamość zmarłego mężczyzny została już ustalona.


 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę