Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Drzewo przygniotło mężczyznę

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartkowe popołudnie w lesie w okolicach wsi Tarnowo w gminie Miastkowo. Ścinane drzewo spadło na mężczyznę. Pomimo akcji ratunkowej 69-letni mężczyzna zmarł.

Z pierwszych informacji wynika, że mężczyzna po południu poszedł do lasu ścinać drzewo. Prawdopodobnie był sam gdy doszło do wypadku. Ścinane drzewo spadło na niego przygniatając go do ziemi. Nie wiadomo jak długo mężczyzna leżał pod drzewem. Służby ratunkowe zostały wezwane na miejsce przed godz. 18. Pierwsi zjawili się strażacy, a później dojechała ekipa karetki pogotowia. Ratownicy podjęli reanimację, ale mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu pracują jeszcze służby. Okoliczności wypadku i szczegółowy jego przebieg ustalają policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę