Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nie bądź obojętny !!!

Dyrektor i Rada Rodziców naszego przedszkola podjęły decyzję o włączeniu całej społeczności przedszkolnej do akcji pomocy Rodzinie, która jest w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Ta Rodzina wychowuje również nieuleczalnie chore dziecko, wymagające stałej specjalistycznej opieki i rehabilitacji. Pomoc organizujemy wspólnie z wolontariuszami "Szlachetnej Paczki" . Gorąco prosimy Wszystkich Ludzi Dobrej Woli o wpłaty dowolnych kwot pieniędzy, które zostaną przeznaczone na zakup turnusu rehabilitacyjnego dla chorego dziecka z tej rodziny Wpłat można dokonywać u nauczycielek w grupach do dnia 7 grudnia 2015r. Głęboko wierzymy w Państwa wyrozumiałość, dobroć i hojność.

Agata Komorowska
wt, 17 listopada 2015 22:51
Data ostatniej edycji: cz, 26 listopada 2015 08:11:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę