Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Śmierć w pustostanie

Ciało martwego mężczyzny znaleziono w niedziele popołudnie w jednym z pustostanów przy ul. Przykoszarowej w Łomży. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży potwierdza tę informację. Na razie policja nie wie ko to był. Z naszych informacji wynika, że na ciele mężczyzny nie było śladów obrażeń, ale przyczynę śmierci ma określić sekcja zwłok.

Policjantka potwierdza, że ciało martwego mężczyzny znaleziono wczoraj ok. 18.30 w pustostanie przy ul. Przykoszarowej naprzeciwko jednostki wojskowej. Na miejscu był także prokurator, który polecił zabrać ciało do badań. Sekcja zwłok ma określić przyczynę śmierci mężczyzny, choć – jak wynika z nieoficjalnych informacji – na ciele nie było widać żadnych obrażeń.
- Policjanci ustalają teraz personalia tego mężczyzny – mówi  Szlesińska.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę